· Úvod
· Dění ve sboru
· Kruh
· Ohlášky
· Rozpis služeb
· Kazatelské stanice
· Mládež
· Děti
· Maminky s dětmi
· Sestry seniorky
· Pěvecký sbor
· Správa sboru
· Pravidelná setkání
· Historie sboru
· Fotografie - odkazy


· Administrace

· Prihlásit

Zahájení programů v Kruhu po letních prázdninách 2012

Autor: admin - Sunday, 02.09. 2012 - 22:06:16
Téma: KruhSkončily letní prázdniny a začalo období pravidelného programu ve sboru. Po delší době jsme se opět sešli v podvečer na nešporní pobožnosti, která byla výjimečná tím, že se opravdu po dlouhé době konala v kostele prozářeném podvečerním sluncem. Bylo nás neobvykle hodně, víc jak polovinu tvořily děti. Bratr farář Titěra posloužil výkladem podobenství o stavitelích domu na písku a na skále.

 V Kruhu nás čekalo překvapení – stoly byly zaplněny množstvím modelů z LEGA – funkční modely vláčků, dokonce i pendolíno, bagr na povrchovou těžbu hnědého uhlí ze západních Čech, archeologická expedice v Egyptě, středověké klání rytířů, piráti snad z Karibiku, poklidná ulice s radnicí, obchůdky i parčíkem a mnoho dalšího nečekaného. Bratr Daniel Sterzik nám představil svoje poklady, přiblížil historii legendární dánské firmy, pověděl o jejím zakladateli, vyprávěl příběh o tom, jak se sám stal nadšeným stavitelem z kostiček LEGA, dovolil na vše si sáhnout a odpovídal na veliké množství dotazů. A děti, které s bratrem Danem vše připravovaly, už celé odpoledne měly možnost představit ty části expozice, na jejichž instalaci se podílely.

Podzimní sborovou sezonu v Kruhu jsme tedy začali velkolepě, neobvykle a v souznění se začátkem školního roku. Kruhové programy jsou nejrůznějšího charakteru. Těším se, že i s vámi při nich setkám a srdečně vás do Kruhu zvu.

Lia Ryšavá

 
Související odkazy
· Více o tématu Kruh
· Další články od autora admin


Nejčtenější článek na téma Kruh:

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

Související témata

Kruh

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Odebírat nase zprávy můzete pomocí souborů: ultramode.txt, rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.