· Úvod
· Dění ve sboru
· Kruh
· Ohlášky
· Rozpis služeb
· Kazatelské stanice
· Mládež
· Děti
· Maminky s dětmi
· Sestry seniorky
· Pěvecký sbor
· Správa sboru
· Pravidelná setkání
· Historie sboru
· Fotografie - odkazy


· Administrace

· Prihlásit

Výlet do Znojma

Autor: admin - Sunday, 27.09. 2009 - 12:23:11
Téma: Sestry seniorky
AnonymousPrvní podzimní den byl dlouho plánovaný den výletu do Znojma. Těšily jsme se na jízdu turistickým vláčkem po městě. První překvapení bylo, že sestra Marta z Bohutic se kvůli výluce na trati nemohla dostat do Znojma, ba ani za námi do Miroslavi. Druhé překvapení byl miniautobusek. Který nás měl přepravit do Hostěradic na spoj do Znojma. Bylo nás 11 a nevešly jsme se. Jen pohotovostí bratra kurátora a jeho auta jsme se všechny dostaly včas do Hostěradic a mohly přestoupit na autobus do Znojma. Cesta dobrá  počasí pěkné. Posléze se našla i zastávka turistického vláčku. Ve stanovenou hodinu skutečně přijel, ale plně obsazený. Řidič zavolal: Další přijede za dvě hodiny. Opadly nám tváře. V tu dobu už jsme chtěl jet domů. No, co. Výlet je výlet a o překvapení nebývá nouze. Na autobusovém nádraží ve Znojmě není čekání zrovna příjemné, a tak jsme se prošly kolem Louckého kláštera, poseděly v podloubí u zastávky vláčku. Jaký byl náš úlek, když se z vinárny a restaurace naproti vyhrnuli důchodci právě v době příjezdu vláčku. Dopadlo to dobře. Dočkaly jsme se. Vyjely jsme. Cesta kolem řeky Dyje i v uličkách historického Znojma byla překrásná. Bylo  li to tím dlouhým čekáním, nebo krásou stromů oblečených už do podzimních úborů, nevím. Ani jsme se moc nedivily, když autobus domů do Miroslavi odjel bez nás  z jiného stanoviště. Nakonec jsme se domů dostaly, ale cestou jsme nedořešily problém, zda ještě teď na podzim zajedeme do kazatelské stanice v Litobratřicích  kde jsme ještě nebyly nebo se projedeme po Baťově kanálu.

 
Související odkazy
· Více o tématu Sestry seniorky
· Další články od autora admin


Nejčtenější článek na téma Sestry seniorky:
Schůzky seniorek

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Výlet do Znojma" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Výlet do Znojma (Hodnocení: 1)
Od: ccocoo (ccocooccocoo@gmail.com) - Monday, 24.06. 2013 - 05:20:41
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
In that case receive a couple cheap oakley sunglasses [www.buycheap-oakley.org"] together with smoke cigars and also overcast colored upgraded lenses cheap oakley sunglasses outlet [www.buycheap-oakley.org"] for vibrant a short time. Make an effort to preserve cheap oakley sunglasses sale [www.buycheap-oakley.org"] a new resign set of two oakley sunglasses cheap [www.buycheap-oakley.org"] together with upgraded lenses throughout colours like amber http://www.buycheap-oakley.org [www.buycheap-oakley.org"].
Odebírat nase zprávy můzete pomocí souborů: ultramode.txt, rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.